debata

Corporate Governance: światowe trendy, polski rynek

13 listopada 2018 | Sala Notowań GPW, ul. Książęca 4, Warszawa

pobierz plik ics

Spis treści

Formularz zgłoszeniowy- usuń + dodaj uczestnika

Zgłoszeni uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych firmy Personalities zgodnie z obowiązującą Ustawą z dn. 29.08.1997 r. (Dz. U . z dn. 29.10.1997 r.) o ochronie danych osobowych.


Szanowni Państwo,

Corporate governance to materia trudna, wielowymiarowa i dla wielu, nawet na rynku kapitałowym niezrozumiała. Warto zatem dyskutować na temat różnych jej aspektów i starać się wyjaśniać zawiłości.

Najbardziej znanym i cenionym na naszym rynku propagatorem wiedzy nt. corporate governance, autorem podręcznika stosowania dobrych praktyk i dziesiątków o ile nie setek publikacji na ten temat jest Andrzej S. Nartowski, który poprowadzi debatę. Być może będzie ona pierwszym krokiem w kierunku reaktywacji cyklicznych spotkań poświęconych corporate governance, o które dopomina się rynek. Już dziś czekamy na Państwa zgłoszenia na debatę (formularz obok), która odbędzie się dzięki uprzejmości GPW na Sali Notowań GPW. 

O kontakt poproszę również tych z Państwa, którzy byliby zainteresowani kolejnymi debatami. Państwa zgłoszenia tematów, ciekawych prelegentów będą mile widziane.

Zapraszam serdecznie i do zobaczenia!

Katarzyna Łasak
k.lasak@personalities.pl

Program

Dziękujemy za udział w debacie! Żywa dyskusja zmotywowała nas do planowania kolejnych tego typu wydarzeń. Zapraszamy do zaglądania na naszą stronę i zapisania się na newsletter, żeby być na bieżąco z organizowanymi przez nas wydarzeniami. 

Prelegenci

Prowadzenie debaty: Andrzej S. Nartowski

Paneliści:

  •  Agnieszka Gontarek, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA
  •  Andrzej Maciejewski, Spencer Stuart
  •  mec. Leszek Koziorowski, Kancelaria GESSEL

Warunki udziału

Udział w debacie jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie znajdującego się na niniejszej witrynie formularza zgłoszenia (w pole "kwota" proszę wpisać "0"). Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia będziemy potwierdzać zgodnie z kolejnością ich otrzymania.